Turniej w piłkarzyki – Runda trzecia

Trzecia runda turnieju w piłkarzyki za nami. Rywalizacja była bardzo zacięta. W wymagającej grupie pierwsze miejsce zajęła firma Doraco, która następnie w finale pokonała mocną drużynę Atelier 7 i ostatecznie została zwycięzcą rundy. To już drugi triumf panów z Doraco. Serdecznie gratulujemy! W klasyfikacji generalnej po trzech rundach prowadzą panie z Atelier 7 z 20 punktami na koncie. Na drugim miejscu plasuje się Doraco z dorobkiem 16 punktów. Należy jednak podkreślić, że firma Doraco swoje punkty zgromadziła w zaledwie dwóch rundach. Po zakończonym turnieju można było zagrać towarzyskie mecze i obejrzeć w telewizorze ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Bayern Monachium – Real Madryt, niestety bez kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. Naszemu mistrzowi życzymy powrotu do zdrowia, a wszystkim gościom bardzo dziękujemy za przybycie i wspaniałą, sportową rywalizację. Następna runda: 26 kwietnia o zwykłej porze. Zapraszamy!