Dlaczego TIM-EX?

Nie dzielimy projektów na ważne i mniej ważne. Każde zlecenie, nawet najmniejsze, jest dla nas w momencie realizacji najważniejsze. Do każdego zadania przygotowujemy się z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Inwestorze!

Nie dzielimy projektów na ważne i mniej ważne. Każde zlecenie, nawet najmniejsze, jest dla nas w momencie realizacji najważniejsze. Do każdego zadania przygotowujemy się z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Generalny Wykonawco!

Nasza obecność na budowie pozwoli Ci zapomnieć o jakichkolwiek problemach związanych z logistyką i koordynacją naszego zakresu i innych zakresów na styku z naszym.

Architekcie!

Twój inwestor pokocha Cię za podłogi podniesione, które my dostarczymy i zainstalujemy.

Firma TIM-EX, to kompleksowa obsługa każdej inwestycji, nowoczesne produkty oraz zespół fachowców, który w branży podłóg podniesionych działa od lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma TIM-EX, dostawca i wykonawca systemów podłóg podniesionych działa na polskim rynku budowlanym od 1990 roku, oferując produkty najwyższej jakości – podłogi podniesione modularne oraz podłogi podniesione monolityczne renomowanych europejskich producentów m.in. belgijskiej firmy Jansen Products NV, niemieckiej – Knauf Integral oraz włoskiej – JVP.

TIM-EX w swojej ofercie posiada zarówno tradycyjne podłogi podniesione wiórowo-żywiczne, jak również nowoczesne, wysokiej jakości, niepalne podłogi podniesione z gipsu integralnego.

Dzięki rzetelnej wiedzy technicznej oraz wieloletniemu doświadczeniu TIM-EX służy fachowym doradztwem i pomocą, począwszy od etapu projektowania, a skończywszy na sprawnym wykonawstwie opartym o najlepsze grupy montażowe.

Indywidualne podejście, w połączeniu z elastycznością i inżynierską wiedzą, pozwalają opracowywać optymalne rozwiązania zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami inwestorów.

Osiągnięciem firmy jest dostarczenie i zamontowanie w obiektach całego kraju ponad 1 800 000 m2 podłóg podniesionych, a jej wizytówką – wykonanie podłogi podniesionej z gipsu integralnego o powierzchni 50 000 m2 w budynku biurowym Rondo 1 w Warszawie.

Nasz profesjonalizm, innowacyjność, doświadczenie oraz przedsiębiorczość są doceniane przez wiele instytucji, na dowód czego otrzymaliśmy wiele wyróżnień.